Zeszyty ubezpieczeń społecznych

Zeszyty ubezpieczeń społecznych

Newsletter "Zeszyty Ubezpieczeń Społecznych" skupia się na najnowszych zmianach przepisów, orzeczeniach i interpretacjach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Zapowiada zmiany przepisów i uwzględnia komentarze do zmian wprowadzonych. Newsletter zapewnia rzetelną wiedzę opartą na podstawie długotrwałej analizy funkcjonowania przepisów w praktyce. Przedstawia praktyczne konsekwencje zmian wprowadzonych w przepisach.

Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach

Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach

Miesięcznik "Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach" opiera się wyłącznie na pytaniach, problemach i wątpliwościach zaczerpniętych z praktyki specjalistów ds. kadr. Podpowiada, jak zastosować najwłaściwsze rozwiązanie w konkretnej sytuacji.Tworzony jest w zgodzie ze stanowiskami PIP. Przykłady z życia sprawiają, że proponowane rozwiązania są praktyczne i gotowe do zastosowania.

Prawo Pracy. Personel od A do Z

Prawo Pracy. Personel od A do Z

Dostarczamy praktycznych rozwiązań z zakresu prawa pracy. Celem poradnika "Prawo pracy. Personel od A do Z" jest pomoc specjalistom ds. kadr w codziennej pracy. Wspieramy, radzimy i pokazujemy jak właściwie stosować przepisy prawa pracy. Unikalnością naszej oferty jest wiedza najlepszych w kraju specjalistów dostosowana do potrzeb kadrowców.

Aktualności BHP

Aktualności BHP

Aktualności BHP to biuletyn przedstawiający skondensowane informacje na temat aktualnych rozwiązań w dziedzinie BHP: interpretacje przepisów prawnych i Polskich Norm,orzecznictwo sądowe,informacje z zakresu zarządzania bezpieczeństwem pracy,odpowiedzi ekspertów na pytania Czytelników. Publikacja zapewnia przegląd przepisów bhp pod kątem wpływu na pracownika i firmę oraz wiedzę jak podnosić kulturę bezpieczeństwa wśród pracowników.

Aktualności kadrowe

Aktualności kadrowe

"Aktualności kadrowe" to cykliczna publikacja, w której znajdziesz newsy prawa pracy wraz z ich omówieniem. Miesięcznik zawiera wskazówki oraz porady ekspertów, jakie są konsekwencje zmian w prawie pracy, oraz jak je stosować.

BHP w firmie

BHP w firmie

"BHP w firmie" to serwis dla osób szukających wiedzy z zakresu bhp Pozwoli każdemu specjaliście stworzyć faktyczne bezpieczeństwo w zakładzie pracy, uniknąć wypadków pracowników oraz zapewni bezproblemowe funkcjonowanie pracodawcy.

Praktyczne szkolenia BHP

Praktyczne szkolenia BHP

Praktyczne szkolenia BHP to publikacja zapewniająca odpowiednie przeszkolenie pracowników przekładające się na poprawę bezpieczeństwa ich pracy. Wskazówki opracowane przez urzędników PIP, inspektorów pracy i szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, autoryzowane i opatrzone podstawami prawnymi - zyskujesz gwarancję 100% zgodności z obowiązującymi przepisami i normami oraz komfort w razie kontroli PIP.

Telefon

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

Dane kontaktowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa